VİZYONUMUZ

Girişimcilik, yenilikçilik ve güvenilirlik ile şekillendirdiğimiz iş anlayışımızla, odaklandığımız her alanda dokunduğumuz her hayata sürdürülebilir değerler katmak

MİSYONUMUZ

İnsanlık ve ekonomi için değer yaratan, çevreye ve rakiplerine saygılı, girişimci ve lider ruha sahip, uluslararası düzeyde en başarılı gruplar arasında yer almak; bu amaç ile hareket ederken ülkemizin ve faaliyet gösterdiğimiz coğrafyaların zenginleşmesine katkıda bulunmak.

 

CAS Mühendislik olarak ECT Grup bölge partnerliği ile Enerji verimliliği konularında Circutor marka ürün ve sistemler ile çözümler sunmaktayız. Firmamız 2016 yılında faaliyete giren yeni bir firma olmasına rağmen, 15 yıllık mühendislik tecrübemiz ve son teknoloji analiz imkanlarımız ile, iş ortaklarımıza kalıcı ve kendini amorti edebilen çözümler sunmaktadır.

Gelişen teknoloji ile kullanılan ekipmanlar iş verimi artırırken, olumsuz sonuçlarından biri olan verimsiz enerji sorununu ortaya çıkarmaktadır. Bu noktada yapılan yatırımlarda enerji verimliliği ile ilgili bir kapsamın oluşturulması kaçınılmaz hale gelmektedir.

Verimsiz enerji kullanımı sonucu oluşan arızalar, üretim duruşları, hammadde ve ürün kayıpları, erken yaşlanma etkisi hesaba alındığında, uygulamasını yaptığımız sistemler oluşan arızanın kapsamına göre, tek bir arızanın bile engellenmesi sonucu kendini amorti edebilecek nitheliktedir.

CAS Mühendislik olarak ülkemizin enerji kalitesini bir üst seviyeye çıkarmak, oluşan arızalar sonucu sanayide oluşan gereksiz duruşları asgari seviyelere indirerek ülke ekonomisine fayda sağlamak, eğitimlerini kendimizin verdiği personeller yetiştirerek konusunda uzman genç mühendisler ile elektrik sektörüne yeni bir soluk kazandırmayı hedefliyoruz.